piątek, 19 października 2012

53. Współpraca :)

Nie ukrywam, że stęskniłam się już za widokiem rozpromienionego pana kuriera, który podaje mi paczuszkę. Moja cierpliwość została nagrodzona i otrzymałam całkiem pokaźną paczkę, wypełnioną smakowitymi produktami. Pan kurier był przemiły i na odchodne rzucił: "wie Pani, ja tu jeszcze wrócę". Ależ zapraszam jak najczęściej! :) Zwłaszcza z takimi przesyłkami :)
Zdaje się, że jakoś przed wakacjami, czy też okresem letnim firma Granex nawiązała współprace z blogerkami. Oczywiście - jak to ja - dowiedziałam się o tym po fakcie i tylko wzdychałam do produktów, o których czytałam na blogach. Jakoś w okolicy września na fan page'u Granexu pojawiła się informacja o kolejnej serii produktów, które przeznaczone są do testowania. I tym razem się udało! :) Chociaż zainteresowanie było ogromne znalazłam się w gronie blogerek, które otrzymały do testów... pieczywo chrupkie! :)

Wiem, że są osoby, które teraz się zastanawiają czym ja się cieszę. Zdaję sobie sprawę, że pieczywo chrupkie ma swoich zwolenników i przeciwników. Ale ja po prostu uwielbiam ten rodzaj pieczywa! :) Lubię chrupanie i ogromnie się cieszę z tej współpracy!!! :) 
  
Co otrzymałam?  
2 opakowania  pieczywa z dodatkiem amarantusa
2 opakowania pieczywa z dodatkiem orkiszu i ziół
2 opakowania pieczywa bez dodatków :) 

A jak jest z Wami? Lubicie pieczywo chrupkie? Próbowałyście już granexowego pieczywa?

11 komentarzy:

 1. Ja bardzo lubię sobie pochrupać :)

  OdpowiedzUsuń
 2. no to testujemy razem, mam to samo :) yszne testowanie :)
  Spodziewaj sie w poniedziałek listonosza :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Sporooo błonnika ;D
  Smacznego : )

  OdpowiedzUsuń
 4. Testowanie naprawdę pyszne :)Cieszę się, że nie tylko ja lubię takie pieczywko ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Smacznego:) Gratuluję współpracy:)

  OdpowiedzUsuń
 6. bardzo lubię takie pieczywo niestety jest raczej drogie jeżeli miałabym jeść codziennie tego akurat nie miałam i w sumie to i ja zazdroszczę współpracy chrupanie to coś co uwielbiam ^^ gratuluję oczywiście no i smacznego ! :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Lubię takie pieczywko, staram się nie jeść w ogóle klasycznego chleba. Chętnie też bym przetestowała, idę zalajkować Granexa! ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Super paczka, ja też czekam, może w drugiej turze dostanę :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Wspaniała paczka, gratuluje współpracy :)

  OdpowiedzUsuń