wtorek, 15 stycznia 2013

Mega Krzem, AvetPharma.

Mega Krzem to kolejny suplement diety, który otrzymałam ponad 3 miesiące temu. Skrupulatnie zabrałam się do upiększania swojego "opakowania" ;) Skoro mam już piękną cerę czas zdradzić jak poradził sobie z moimi włosami i pazurkami ten suplement.
Opakowanie tego suplementu jest dobrze przemyślane. Zarówno ekspozycja tabletek jak i kolorystyka wpadają w oko. Jednak elementem, który najmocniej zapada w pamięć i daje nadzieję na pozytywne działanie suplementu jest pani umieszczona po prawej stronie.
Opakowanie starcza na 2 miesiące. W środku znajduje się 60 zielonych jak soczysta trawa tabletek. Wystarczy połknąć 1 tabletkę dziennie, aby dostarczyć organizmowi cennych składników, które pozytywnie wpłyną na stan paznokci i włosów. 
Jedna tabletka dziennie to dla mnie wygoda. Jak mam łykać więcej to zazwyczaj o nich zapominam. A tak do posiłku zielony Mega Krzem i już :) Niestety do gustu nie przypadła mi wielkość tej tabletki. Jest naprawdę spora. O ile Bratek łatwo przechodził mi przez gardło to na początki z Mega Krzemem miałam problem. Fakt, można się do tego przyzwyczaić. No i pewnie gdyby tabletki były mniejsze, trzeba by ich więcej łykać.
Suplement miał sprawić, że włosy przestaną mi nadmiernie wypadać, nie będę już łamliwe, a pazurki staną się mocniejsze i mniej kruche. Teoria teorią, a jak wyszło w praktyce? Naprawdę dobrze wyszło! :) Chociaż nie powiem, miałam moment zwątpienia, gdy po 2 tygodniach rozwarstwiające się paznokcie nadal prześmiewczo na mnie zerkały, a włosy wcale nie były piękniejsze. Tak to już jest z suplementami - trzeba dać im trochę czasu, żeby zauważyć zmiany i ich działanie.
Po miesiącu zauważyłam, że włosy przestały mi już wypadać w ilościach stanowczo za dużych. Paznokcie natomiast stały się twardsze i bardziej odporne na urazy. Wcześniej mogłam płytkę wyginać jak tylko chciałam, taka była elastyczna. Obecnie jest twarda i nie widać na niej rozwarstwiających się końcówek. Z pewnością jest to zasługa suplementu, ale także odżywki Micro Cell, którą dość intensywnie stosowałam :) Wracając do włosów to stały się nie tylko mocniejsze, ale i nabrały ładnego wyglądu. Błyszczą się i zachwycają!
Podsumowując jestem zadowolona z działania suplementu Mega Krzem. Obecnie dzięki Avetpharma mam idealną cerę, mocne pazurki, lśniące włosy. Czego chcieć więcej? :)

4 komentarze:

 1. w sumie to chyba juz nic:) fajnie, ze ten suplement sie spisal, ładne wlosy i pazurki to podstawa:)

  OdpowiedzUsuń
 2. ja używałam i jestem zadowolona z rezultatów
  wreszcie włosy przestały wypadać

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja nie używałam, jednak ze względu na paznokcie chyba zacznę. A nóż pomoże? ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie było mi dane przetestować ze względu na ciązę, ale moja siostra była też zadowolona.

  OdpowiedzUsuń